Vážení zákazníci, objednávky odesíláme zpravidla do 3 - 10 pracovních dnů.

Konferenční stůl - Eifell

Nadčasový konferenční stolek s hranatou deskou, který je vyrobený v industriálním designu je dokonalým ztělesněním elegance v minimalistickém stylu a je tím pravým pro všechny vaše moderní prostory. Jeho precizní a jednoduché linie, spolu s již zmíněným industriálním charakterem, dodají vašemu prostoru moderní a sofistikovaný vzhled. Nechte se unést jemností kvalitního jasanového dřeva v kombinaci s průmyslovým šarmem jeho elegantní kovové podnože, které náš designový konferenční stolek Eifell přináší do vašeho interiéru.

Rozměr: 600x600x500 mm

Odstín dřeva
Odstín kovu
Skladem
8 500 Kč
Kategorie: Konferenční stoly

Elegantní s industriálními prvky

Objevte svět elegantních a designových stolů s naším konferenčním stolkem Eifell, který v sobě spojuje eleganci konferenčních stolků spolu s industriálním stylem. Snoubí se v něm přírodní krása dubového dřeva a funkční design. Náš konferenční stůl nejen že přináší do vašeho pracovního prostoru prvotřídní kvalitu, ale také zanechá ve vašich klientech a obchodních partnerech jedinečný a neopakovatelný vizuální dojem.

Přirozený vzhled dřeva

Náš konferenční stůl z masivního dubu Eifell vyniká především díky vkusně podtržené přirozené textuře a odstínům dřeva, přičemž jeho industriální design vnáší do vašeho prostoru moderní nádech. Kovová podnož navozuje odvážný kontrast k teplu dubového dřeva a zajišťuje též jeho perfektní stabilitu a dokonalou pevnost.

Elegance a design u vás doma

Výsledkem naší snahy je konferenční stůl, který nejen že splňuje veškeré nároky na praktičnost a komfort, ale také dodává vašemu pracovnímu prostoru jedinečný a stylový prvek. Inspirujte své klienty a sdílejte nápady s šarmem a elegancí našeho konferenčního stolku z dubu, vyrobeném v industriálního designu. Vytvořte si pracovní prostor, který spojuje kvalitu, přírodu a moderní estetiku v jednom, díky tomuto jedinečnému konferenčnímu stolku z dubového masivu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu