Vážení zákazníci, nábytek vozíme zpravidla do 10 dnů - 3 týdnů.

Konferenční stůl - Eifell

Nadčasový konferenční stolek s hranatou deskou, který je vyrobený v industriálním designu je dokonalým ztělesněním elegance v minimalistickém stylu a je tím pravým pro všechny vaše moderní prostory. Jeho precizní a jednoduché linie, spolu s již zmíněným industriálním charakterem, dodají vašemu prostoru moderní a sofistikovaný vzhled. Nechte se unést jemností kvalitního jasanového dřeva v kombinaci s průmyslovým šarmem jeho elegantní kovové podnože, které náš designový konferenční stolek Eifell přináší do vašeho interiéru.

Rozměr: 600x600x500 mm

Odstín kovu
Povrchová úprava
standardní cena: 8 500 Kč –10 % 7 650 Kč
Dostupnost: Skladem
Konferenční stůl - Eifell
PXL 20231107 105308047.MP
Akce Novinka
8 500 Kč –10 %
Luxusní dárek
Luxusní dárek
v hodnotě 2 000 Kč
Doprava
Osobně
dovezeme a namontujeme
Prvotřídní
Prvotřídní
materiál
Vymyslíme
Detailní a originální
design

Detailní popis produktu

Elegantní s industriálními prvky

Objevte svět elegantních a designových stolů s naším konferenčním stolkem Eifell, který v sobě spojuje eleganci konferenčních stolků spolu s industriálním stylem. Snoubí se v něm přírodní krása dubového dřeva a funkční design. Náš konferenční stůl nejen že přináší do vašeho pracovního prostoru prvotřídní kvalitu, ale také zanechá ve vašich klientech a obchodních partnerech jedinečný a neopakovatelný vizuální dojem.

Vzhled stolové desky…

Desku konferenčního stolku Eifell jsme pro vás s láskou a pečlivostí vyrobili z kvalitního jasanového dřeva. Její odstín můžeme ponechat v originálním vzhledu, kdy jej pouze ošetříme olejem a nebo jej nalakovat transparentním lakem s lesklým vzhledem, díky čemuž získá váš stolek ještě více lesku, designu a moderního vzezření. 

Povrchova-uprava-dreva-benoble

… i kovové podnože

Moderní a designová kovová podnož poskytuje konferenčnímu stolku dokonalou stabilitu, ačkoliv na pohled působí velmi křehce a vzdušně. Kovovou podnož k našemu designovému konferenčnímu stolku pro vás můžeme nalakovat buď černým nebo bílým práškovým lakem, který má matný vzhled. 

Elegance a design u vás doma

Výsledkem naší snahy je konferenční stůl, který nejen že splňuje veškeré nároky na praktičnost a komfort, ale také dodává vašemu pracovnímu prostoru jedinečný a stylový prvek. Inspirujte své klienty a sdílejte nápady s šarmem a elegancí našeho konferenčního stolku z dubu, vyrobeném v industriálního designu. Vytvořte si pracovní prostor, který spojuje kvalitu, přírodu a moderní estetiku v jednom, díky tomuto jedinečnému konferenčnímu stolku z dubového masivu.

textura_dreva_benoble

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: