Vážený zákazníci, objednávky odesíláme do 3 pracovních dnů

Doba dodání

DOBA DODÁNÍ

naše produkty benoble vyrábíme až po uskutečnění objednávky, většina našeho zboží je vyráběna na míru přesně podle Vašich požadavků. 
S ohledem na výše uvedené nám vyřízení objednávky trvá déle než u standardního zboží. 

Objednávky odesíláme zpravidla do 3-5 pracovních dnů. Pokud na objednávku spěcháte, stačí nám do poznámky v objednávce napsat urgentní + termín dodání. Dopravce dodává zboží zpravidla do 1-2  dnů. 

Nadrozměrné objednávky odesíláme do 14 dnů. Dopravce dodává zboží zpravidla do 1-2 dnů.

Doba dodání

DOBA DODÁNÍ naše produkty benoble vyrábíme až po uskutečnění objednávky, většina našeho zboží je vyráběna na míru přesně podle Vašich požadavků. S ohledem na výše uvedené, nám vyřízení objednávky trvá déle než u standardního zboží.  Objednávky odesíláme zpravidla do 3-5 pracovních dnů. Pokud na objednávku spěcháte, stačí nám do poznámky v objednávce napsat urgentní + termín dodání. Dopravce dodává zboží zpravidla do 1-2  dnů.  Nadrozměrné objednávky odesíláme do 14 dnů. Dopravce dodává zboží zpravidla do 1-2 dnů. ...

1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení