Vážení zákazníci, nábytek vozíme zpravidla do 10 dnů - 3 týdnů.

O nás

Zaujala vás naše nabídka jídelních stolů a dalšího nábytku? Pak se dozajista budete chtít dozvědět něco více o nás a naší společnosti. Přečtěte si Náš příběh a nebo se podívejte, jakým způsobem se s námi můžete spojit a kde naleznete nás Showroom.

 

 

Zjistěte, kde nás najdete

V kategorii O nás naleznete užitečné informace o společnosti Benoble. Dozvíte se zde nejen to, kdo jsme a kdo všechno se podílí na plánování, přípravě a nakonec i na samotné výrobě stolů a nábytku, který si u nás objednáte, ale také i to, kde nás najdete a jakým způsobem se s námi můžete spojit.

Navštivte náš Showroom

V neposlední řadě zjistíte i to, kde se nachází náš Showroom, tedy místo, kde se můžeme setkat osobně a kde si můžete prohlédnout nejen naši práci a jednotlivé fáze našeho výrobního procesu, ale také, a to především, modely jednotlivých stolů, které budeme mít v daný okamžik skladem. A stačí vám k tomu jediné: kontaktovat nás a domluvit se s námi na vhodném termínu vaší návštěvy. Rádi vás uvidíme i bez ohlášení, nicméně je lepší se nám předem ozvat, abyste nás zastihli. 

Mrkněte na náš blog

A také zde naleznete také i náš blog, kde pro vás pravidelně publikujeme zajímavé články, v nichž se vás snažíme obohatit o základní informace a seznámit vás s novinkami v našem oboru. Vybíráte nový jídelní stůl? Máme pro vás hned několik článků s užitečnými radami, jak na to a co vše byste při výběru vhodného jídelní stolu měli zohlednit. 

 

Luxusní dárek
Luxusní dárek
v hodnotě 2 000 Kč
Doprava
Osobně
dovezeme a namontujeme
Prvotřídní
Prvotřídní
materiál
Vymyslíme
Detailní a originální
design