Vážení zákazníci, nábytek vozíme zpravidla do 10 dnů - 3 týdnů.

Náš příběh

 overlayImage

 overlayImage

 

Pokud i vy milujete krásu přírodního dřeva a industriální styl je pro vás tím pravým ořechovým, neváhejte a shlédněte toto krátké video, kde vám představíme společnost Benoble, náš tým a přiblížíme vám naši práci, která je pro nás doslova vášní a na jejímž konci vznikají designové stoly a mnoho dalších nádherných produktů nejen z dubového masivu!

Image 1

Dovolte, abychom se vám představili. Jsme tým tvořený jeho třemi zakládajícími členy a máme společnou vášeň. Touto je tvorba krásného a kvalitního designového nábytku, vyráběného výhradně v industriálním stylu. Ať už se budeme bavit o jídelních stolech z dubového masivu, konferenčních stolechlavicích, či dárkových a upomínkových předmětech

Naši přátelé nás znají jako Martina Štolce, Tomáše Kašpara a Ondru Haislara. Jsme hrdí na to, že jsme se dokázali spojit a vytvořit tím společnost, která se specializuje na výrobu unikátního designového nábytku v industriálním stylu. Autorem myšlenky naší společnosti je Martin Štolc, který do našeho podnikání přinesl plán pro vznik našeho obchodu.

Image 2

Martin je průmyslový designér, který oplývá mnoha zkušenostmi pokud jde o navrhování a tvorbu nábytku, nejen z dubového masivu. Jeho nadšení pro design se neodmyslitelně odráží v každém jednotlivém kousku nábytku, který jsme pro vás s láskou vytvořili. 

Image 2

Dalším členem našeho týmu je Tomáš Kašpar. Tomáš vlastní pilu v Červené Vodě a je expertem na řezivo, z něhož pro vás naše stoly vyrábíme. Jeho schopnost najít speciální řezivo pro naše stoly je neocenitelná a umožňuje nám vytvářet nábytek z těch nejlepších a především nejkvalitnějších materiálů, které osobně odkládal a třídil přes 30 let. 

Image 2

Posledním kouskem pomyslné skládačky našeho týmu je Ondra Haislar. Ondra se specializuje na kovovýrobu a je v naší společnosti odpovědný za výrobu našich designových kovových podnoží k jednotlivým stolům. Jeho zkušenosti a umění jsou klíčové pro vytvoření stabilních a pevných kovových podnoží, které jsou nezbytné pro náš industriální design. 

Image 2

Společně pracujeme na vytváření nábytku, který je nejen funkční a kvalitní, ale také krásný a originální. Jsme opravdu hrdí na každý jednotlivý kus nábytku, který jsme společnými silami vytvořili, a těšíme se na to, že vám je všechny představíme na našem e-shopu.

Image 2