Vážení zákazníci, nábytek vozíme zpravidla do 10 dnů - 3 týdnů.

Postele

Díky našim kvalitním postelím z masivu dokážete ve vaší ložnici vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru. Vyberte si z naší široké řady kvalitních materiálů a unikátních designů, které dodají vašim ložnicím elegantní vzhled, vhodně zkombinovaný s industriálními prvky, a které jsou esteticky dokonale vyvážené a vyladěné k naprosté dokonalosti. Naše postele jsou nejen designové, ale především kvalitní, mají dlouhou životnost a budou vám sloužit po mnoho let. Najděte i vy tu pravou postel pro vás a spěte doslova jako v bavlnce.

Cena

6900069001
16900069001
PXL 20240129 142308397.MP
Novinka
69 000 Kč
Skladem

Usínejte obklopeni luxusem a přírodními prvky v naší jedinečné designové posteli z dubového masivu, kterou jsme pro vás s láskou připravili v naší truhlářské...

673
1 položek celkem

Designové postele 

Rádi bychom vám představili naši jedinečnou nabídku designových postelí, které pro vás vyrábíme z kvalitního dubového masivu. Díky našim postelím se vaše ložnice stanou oblíbeným místem k odpočinku, četbě, či trávení vzácných chvil poklidu s vaší rodinou a kouzelných rán. V naší široké nabídce kvalitních postelí v industriálním stylu najdete mnoho postelí různých rozměrů, tvarů, i dekorů, jež splní i vaše nejvyšší nároky, pokud jde o eleganci, kvalitu, industriální design a především naprostou pohodu, nezbytnou pro váš kvalitní odpočinek

V industriálním stylu

V naší truhlářské dílně pro vás připravujeme, mimo jiné, kvalitní a designové postele z dubového masivu. Našim výrobkům vždy vtiskneme jedinečný industriální styl, doprovázený elegantními a funkčním prvky. Naše postele jsou jedinečnou ukázkou poctivé řemeslné práce a vnesou do vašeho domova přírodní prvky a jedinečný industriální design. Kvalitní dubový masiv je dřevem s jedinečnými a neopakovatelnými texturami, které přitáhnout váš pohled a již jej nepustí. Kvalitní masiv navíc zajišťuje trvanlivost, stabilitu a především funkčnost našich dubových postelí. 

Široká nabídka vzhledů a velikostí

V naší nabídce naleznete kvalitní postele z dubového masivu v různých designech , které pro vás samozřejmě zhotovíme ve vámi požadovaných rozměrech. Nebojte se požádat nás i o nestandardní rozměry, neboť jsme tu pro vás a každá nová zakázka je pro nás pomyslnou výzvou k vytvoření dalšího unikátního kousku. Naše výrobky nejsou jen obyčejným nábytkem. Naopak, jedná se o umělecké kousky, v nichž se skloubí kvalita a design. Poskytnou vám komfortní spánek a oživí vaše ložnice pomocí své přírodní krásy a dokonalosti. 

 

Luxusní dárek
Luxusní dárek
v hodnotě 2 000 Kč
Doprava
Osobně
dovezeme a namontujeme
Prvotřídní
30 let
pečlivě sbírané řezivo
Vymyslíme
Design na míru
detailně a originálně