Vážení zákazníci, nábytek vozíme zpravidla do 10 dnů - 3 týdnů.

Dubová postel - Bella

Usínejte obklopeni luxusem a přírodními prvky v naší jedinečné designové posteli z dubového masivu, kterou jsme pro vás s láskou připravili v naší truhlářské dílně. Hlavním designovým prvkem naší postele Bella je masivní dubové dřevo, které jsme umně skloubili s elegantním designem. Docílili jsme tak vytvoření nábytku, jenž je doslova uměleckým kouskem a který oživí vaši ložnici. Ponořte se do pohodlí a krásy s naší dubovou postelí, kde spánek splývá s elegancí.

Rozměr: 1800 x 2000 mm (čelo postele má zhruba 1000 - 1200 mm na výšku).

Velmi rádi pro vás vyrobíme libovolnou velikost postele Bella, stačí nás kontaktovat a vytvoříme pro vás cenovou nabídku na míru.

Kresba dřeva u naší designové postele Bella se může lišit. Uvedená realizace je z našeho výběrové řeziva. Každý kmen je jiný svou texturou. Rádi vám s výběrem poradíme.

69 000 Kč
Dostupnost: Skladem
Dubová postel - Bella
PXL 20240129 142308397.MP
Novinka
Luxusní dárek
Luxusní dárek
v hodnotě 2 000 Kč
Doprava
Osobně
dovezeme a namontujeme
Prvotřídní
30 let
pečlivě sbírané řezivo
Vymyslíme
Design na míru
detailně a originálně

Detailní popis produktu

Odpočívejte stylově

Prožívejte své noci pohodlně a zároveň stylově v naší dubové posteli, v níž jsme umně spojili robustnost dubového dřeva s elegantností nadčasového designu. Každý jednotlivý detail naší postele Bella je pečlivě promyšlený a dokonale provedený. A to od precizního zpracování masivního dubu až po elegantní linie této postele, které jí dodávají na jedinečnosti a luxusním vzhledu.

 

V posteli z dubového masivu

Dubové dřevo je materiálem, který je známý svou odolnou a především velmi pevnou a krásnou strukturou. Tento přírodní masiv, z něhož je dubová postel Bella zhotovena, dokáže ve vaší ložnici vytvořit příjemný a vzdušný dojem a dodat jí tak jedinečnou a přírodní atmosféru. 

Naši dubovou postel Bella pro vás máme k dispozici ve standardních velikostech, ale nabízíme tam též i možnost zakázkové výroby na míru vašim individuálním potřebám, díky čemuž se tato dubová postel dokonale přizpůsobí vašemu osobnímu vkusu.

 Dubova_postel_Bella_Benoble

Nikoliv nábytek, ale umělecký kousek

Koupí naší dubové postele Bella nezískáte jen obyčejný kus nábytku z masivu. Jejím zakoupením si pořídíte nadčasový umělecký kousek, který vám nejen poskytne naprosto komfortní spánek, ale zároveň dokáže svou pouhou přítomností oživit vaši ložnici a vnést do ní krásu a přírodní prvky a motivy. 

Připravte se na jedinečný zážitek, který doslova pohladí vaše smysly a ponořte se i vy do naší designové a elegantní postele z dubového masivu. Zažijte noci plné neotřelé elegance a plné jedinečného pohodlí s naší dubovou postelí, v níž se kvalita setkává s designem.

textura_dreva_benoble

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: