Vážení zákazníci, nábytek vozíme zpravidla do 10 dnů - 3 týdnů.

Tvorba na míru

Nemůžete nikde najít váš vysněný nábytek? Pak už nehledejte! Svěřte se nám se svými touhami, sny a potřebami a my vám vyrobíme nábytek na míru, a to s maximálním možným ohledem na vaše přání a potřeby. 

 

Vyrobíme pro vás váš vysněný nábytek

V naší kategorii s názvem Tvorba na míru vám nabízíme dva druhy služeb. Tou první je Realizace na míru a v rámci této služby si vyslechneme vaše potřeby a požadavky a na jejich základě pak pro vás navrhneme váš vysněný nábytek. Nebojte se mám svěřit se svými touhami, pokusíme se je naplnit vyrobit vám přesně takový nábytek, po němž toužíte. Samozřejmostí je dokonalý a elegantní vzhled nejen v industriálním stylu a bezchybná funkčnost každého jednotlivé kusu. 

 

Originální dřevěné produkty pro vás

Druhou službou, kterou pro vás máme připravenou, jsou pak Produkty na míru. Co si pod tímto pojmem máte představit? Jedná se o nejrůznější drobné produkty, ať už se budeme bavit o dekorativních předmětech a nebo o předmětech, určených k využití ve vaší domácnosti, které pro vás v naší truhlářské dílně vyrobíme na míru. Můžete si u nás nechat například vyrobit kuchyňské prkénko se jménem, které je skvělým dárkem pro všechny hospodyňky, nebo třeba dřevěné fotoalbum, které potěší naprosto každého. Prohlédněte si naši širokou nabídku produktů, které naleznete v naší podkategorii s názvem Produkty na míru a vyberte si ten pravý pro vás!

 

Luxusní dárek
Luxusní dárek
v hodnotě 2 000 Kč
Doprava
Osobně
dovezeme a namontujeme
Prvotřídní
Prvotřídní
materiál
Vymyslíme
Detailní a originální
design