Vážení zákazníci, nábytek vozíme zpravidla do 10 dnů - 3 týdnů.

Realizace na míru

Postel

Náš řemeslný tým specializuje na vytváření luxusních dubových stolů, postelí, nočních stolků a dalšího nábytku na zakázku. Každý kus, který opustí naše dílny, je jedinečným uměleckým dílem z jednoho kusu dřeva, zaručujícím konzistenci a kvalitu naší práce.

Rozumíme, že každý zákazník má vlastní vizi a osobní styl, a proto jsme připraveni přijmout vaše nápady a přetvořit je do exkluzivního kusu nábytku, který bude odrážet vaše individuální preference. Využijte náš formulář níže a podělte se s námi o vaše představy a požadavky. Jsme tu, abychom vám pomohli vytvořit dřevěný domov na míru, který bude plně odpovídat vašim představám.

Naše dílna je vybavena nejmodernějším zařízením a řemeslnými dovednostmi, abychom mohli přetvořit vaše představy do skutečnosti. Každý detail a každá křivka budou pečlivě zohledněny při vytváření vašeho individuálního kusu nábytku.

Děkujeme vám za důvěru a za to, že jste si vybrali naše řemeslo pro tvorbu luxusních dřevěných výrobků. Jsme si jisti, že společně vytvoříme něco opravdu jedinečného a nezapomenutelného pro váš prostor.

Dřevěná postel
Image 1 Image 1 Image 1
Image 1 Image 1 Image 1

 

Pojďme tvořit společně!

Napište nám svou představu a společně vytvoříme váš domov.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: