Vážení zákazníci, nábytek vozíme zpravidla do 10 dnů - 3 týdnů.

Jídelní stůl - Královna Lesů

Stěžejním prvkem jídelního stolu Královna lesů je jeho unikátní stolová deska z prémiového dubového řeziva. Použité dřevo je vzácným pokladem přírody. Pochází totiž z jednoho raritního kmene a je naprosto jedinečná a originální. Každý prstenec, každý odstín, každá její nerovnost vypráví svůj vlastní příběh. 


Navíc vám nabízíme možnost nechat k ní na zakázku zhotovit i originální a designovou kovovou podnož, a to zcela dle vašeho výběru. Zhotovení této podnože na míru je již zahrnuto v ceně tohoto jídelního stolu. Přineste si jedinečnou a neopakovatelnou krásu přírody do svého interiéru s exkluzivními dubovými deskami našich unikátních jídelních stolů.

 

Rozměry: 3000x1000x700mm

130 000 Kč
Dostupnost: Skladem
Jídelní stůl - Královna Lesů
PXL 20231024 132117399.MP
Luxusní dárek ZDARMA
Luxusní dárek
Luxusní dárek
v hodnotě 2 000 Kč
Doprava
Osobně
dovezeme a namontujeme
Prvotřídní
Prvotřídní
materiál
Vymyslíme
Detailní a originální
design

Detailní popis produktu

Jedinečná elegance

Rádi bychom vám představili náš unikátní jídelní stůl Královna lesů z naší limitované edice. Jak již jeho samotný název napovídá, jedná se o jedinečný designový kousek, který jen tak někde neuvidíte. Je vyroben v industriálním designu a snoubí v sobě prvky “surové” přírody, s elegantním designem, který je vlastní jeho kovové podnoži. 

 

Unikátní stolová deska

Opravdu jedinečným prvkem je u tohoto jídelního stolu z masivu jeho stolová deska.  U každého z těchto námi vyrobených stolů je jeho deska tvořena unikátní dubovou deskou, která je vzácným klenotem přírody. Její jedinečnost spočívá v tom, že jsme ji zhotovili z jednoho vzácného kmene dubu, z něhož bylo vyrobeno pouze 5 dceřiných desek. Každá z těchto desek je naprosto originální a jedinečná, díky svým přirozeným charakteristikám dřeva.

Zvolením tohoto jídelního stolu z dubového masivu, přinesete do svého domova neopakovatelný kousek přírody, takový který nikde jinde nenaleznete. Pokud tedy toužíte po unikátním a stylovém kousku, který vám budou všichni známí tiše závidět je náš jídelní stůl Královna lesů tou pravou volbou pro vás. Každá z těchto stolových desek má své vlastní a neopakovatelné vzory, barvy a textury, a díky tomu se stává jedinečným uměleckým kusem. 

 

PXL_20231024_132008102.MP

Vzhled kovové podnože

Pro vytvoření ještě osobnějšího a originálnějšího jídelního stolu můžeme pro vás přizpůsobit vzhled jeho podnože vašim konkrétním požadavkům. Pro její výběr nás kontaktujte. Cena podnože je již zahrnuta v celkové ceně tohoto jídelního stolu, což vám dává možnost navrhnout a nechat si vyrobit stůl přesně podle vašich představ a potřeb.

Pořiďte si umělecké dílo!

Tato stolová deska není jen pouhým kusem nábytku. Kdepak! Jedná se doslova o umělecké dílo a vzpomínku na nádherný kousek přírody. Zvolte si originalitu a krásu pro váš domov s naší unikátní dubovou deskou, která v sobě spojuje krásu přírody, umění a praktičnost a která se stane skvostem nejen vaší jídelny, ale každého prostoru, v němž se ocitne.

 textura_dreva_benoble

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: