Vážení zákazníci, objednávky odesíláme do 3 pracovních dnů.

Jídelní stůl - Hagia

Naprostý unikát mezi jídelními stoly - náš jídelní stůl z ořechového masivu a ohýbaného dřeva. Skvěle kombinuje přírodní krásu ořechového dřeva s ohromujícím designem ohýbaných prvků. Získáte nejen funkční a elegantní stůl, ale také vzácný kus uměleckého řemesla.

Rozměry:

Výška 750mm

Průměr stolové desky : 1000mm

Skladem
63 000 Kč
Kategorie: Jídelní stoly
PXL 20230522 144338879.MP
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA

Představujeme vám naprostý unikát mezi jídelními stoly - náš jídelní stůl z ořechového masivu a ohýbaného dřeva.

Tento jídelní stůl je mistrovským dílem řemeslného umění a jedinečným prvkem vašeho interiéru. Stolová deska vyrobená z ořechového masivu přináší do prostoru přírodní krásu a eleganci s bohatými tóny a příjemným dotekem. Každý kus dřeva je pečlivě vybrán a zpracován, aby zachoval jeho přirozenou strukturu a charakter.

Ovšem to není vše. Stůl se vyznačuje také ohýbanými dřevěnými prvky, které přidávají do jeho designu zvláštní kouzlo a originalitu. Tato technika ohýbání dřeva vyžaduje zručnost a preciznost, a výsledek je ohromující. Každý detail je pečlivě promyšlen, aby vytvořil harmonickou a vyváženou kompozici.

Nenechte si ujít příležitost vlastnit tento vzácný kousek - jídelní stůl z ořechového masivu a ohýbaného dřeva. Je to příležitost mít něco opravdu unikátního ve svém domově, které bude vyvolávat obdiv a zanechává trvalý dojem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu