Vážení zákazníci, nábytek vozíme zpravidla do 10 dnů - 3 týdnů.

Fotka na dřevo A5

Představte si jedinečný způsob, jak zachytit své nejkrásnější vzpomínky. Naše fotky vypálené laserem na bukové překližce tloušťky 4 mm přinášejí klasickým snímkům nový rozměr. Tato kombinace přírodního dřeva a precizního laserového umění vytváří trvalé a osobní dílo, které vyzařuje eleganci a jedinečnost.

Formát: A5

590 Kč
Dostupnost: Skladem
Fotka na dřevo A5
A5 1
Akce Dárek Zdarma
Luxusní dárek
Luxusní dárek
v hodnotě 2 000 Kč
Doprava
Osobně
dovezeme a namontujeme
Prvotřídní
Prvotřídní
materiál
Vymyslíme
Detailní a originální
design

Detailní popis produktu

Představte si nezapomenutelný způsob, jak zachytit své vzpomínky a důležité okamžiky. Naše fotky na bukové překližce představují dokonalé spojení tradičního řemesla a moderní technologie. Každý detail je vypálen laserem do 4mm silné bukové překližky, což vytváří jedinečný a trvalý umělecký kousek.

Každá fotka, kterou si vyberete, se stane stálou součástí vašeho interiéru nebo dokonalým dárkem pro vaše blízké. Díky kvalitnímu dřevu a preciznímu vypalování laserem si můžete být jisti, že vaše fotky budou vypadat úchvatně po celá desetiletí.

S našimi fotkami na bukové překližce přeneste své vzpomínky do trvalého uměleckého díla, které zaujme a oživí jakýkoli prostor. Nechte své fotografie promluvit a objednejte si jedinečný kousek, který vám připomene vaše nejcennější okamžiky.

Kategorie: Fotka na dřevo
Hmotnost: 1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 14.12.2023
S produktem více než spokenost.5 hvězd je málo.,zabaleno bezpečně,ryhle doručeno...není co vytknout.Velmi vám děkujeme...určitě u vás nenakupujeme naposledy.Komuniace perfekt