Vážení zákazníci, nábytek vozíme zpravidla do 10 dnů - 3 týdnů.

Jednací stůl - King of rivers

Hlavním charakteristickým prvkem našeho jednacího stolu z dubového masivu, s názvem King of rivers, je jeho unikátní stolová deska, která představuje elegantní spojení dubového dřeva z vzácného kmene s moderním designem. Každá stolová deska je naprosto jedinečná a originální, a použitá epoxidová pryskyřice pouze zdůrazňuje a podtrhuje její jedinečnost a krásu.


Můžete si k ní nechat na zakázku zhotovit i originální a designovou kovovou podnož dle vašeho výběru. Její zhotovení je již zahrnuto v ceně našeho jednacího stolu. Můžete si jej přizpůsobit svým představám. 

Rozměr: 3000x1100x73mm

130 000 Kč
Dostupnost: Skladem
Jednací stůl - King of rivers
PXL 20231024 131430317.MP
Tip Luxusní dárek ZDARMA
Luxusní dárek
Luxusní dárek
v hodnotě 2 000 Kč
Doprava
Osobně
dovezeme a namontujeme
Prvotřídní
Prvotřídní
materiál
Vymyslíme
Detailní a originální
design

Detailní popis produktu

Elegantní a industriální

Dovolujeme si vám představit náš jedinečný a designový jednací stůl s názvem King of rivers z naší limitované edice, který je vyrobený z dubového masivu a kombinuje v sobě jedinečnou a unikátní krásu přírody, s moderními designovými prvky, jenž jsou zde reprezentovány jeho kovovou podnoží.

Vzhled stolové desky

Unikátní dubové desky, použité k výrobě těchto jednacích stolů, jsou jedinečným přírodním pokladem, který vnese do vašeho domova neopakovatelnou krásu a harmonii přírody. Každá z těchto desek byla vytvořena z jednoho vzácného kmene dubu, z něhož bylo zhotoveno pouhých pět dceřiných desek. Každý kousek tohoto dřeva má svůj vlastní jedinečný charakter a výraz, což činí z každé desky neopakovatelný klenot.

 

PXL_20231024_131352996.MP

Kouzlo pryskyřice

Pro spojení jednotlivých kusů této jedné desky jsme použili epoxidovou pryskyřici. Tato pryskyřice nejenže zajišťuje její dokonalou pevnost a stabilitu, ale také jí dodává moderní nádech a zdůrazňuje jedinečnou texturu a vzory dubového dřeva. Výsledkem tohoto spojení je skvostný jednací stůl, který symbolizuje spojení tradičního řemesla a moderního designu. Tato kombinace vám pak zajišťuje, že každý stůl se stává jedinečným uměleckým dílem a zároveň praktickým nábytkem pro váš interiér.

Výběr kovové podnože

Abyste mohli tento unikátní jednací stůl ještě více přizpůsobit svým individuálním potřebám, nabízíme vám možnost zakázkově vyrobené podnože dle vaší představy a vašeho výběru, která je již zahrnuta v celkové ceně. Pro její výběr nás neváhejte kontaktovat. Toto vám umožní nechat si zhotovit stůl, který bude nejen odrážet vaši osobnost, ale také vyprávět příběh o jedinečnosti přírody a kráse lidského umění. Vaše schůzky a jednání budou mít tento jednací stůl jako nezastupitelné centrum.

 textura_dreva_benoble

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: