Vážení zákazníci, objednávky odesíláme do 3 pracovních dnů.

Dřevěný motýlek Ornate

Dřevěný motýlek Ornate. Důraz klade na jedinečnou sílu jednoduchosti. Motýlek  je velmi lehký a s pomocí nastavitelného  pásku obepne každý krk. Budete mít jistotu, že se motýlek nikdy nerozváže a neupadne. Motýlky včetně látky jsou vyráběné v maximální kvalitě. Ideální dárek pro elegantní muže na svatby, oslavy s přáteli, nebo doplnění vašeho outfitu. Buďte jedineční a vyjděte z řady .

Všechny dřevěné motýlky jsou ručně vyrobeny z dubového dřeva. Barva obrázků se může mírně lišit od motýlku, který obdržíte, každý kus je originál.

Materiál: Bukové dřevo.

Rozměry: 12cm x 4,7 cm.

Skladem
490 Kč
Kategorie: Dřevěné motýlky

Dřevěný motýlek Ornate

Vyrážíte pravidelně do společnosti, vyskytujete se v situacích, které vyžadují formálnější oblečení nebo se budete brzy ženit? Jsou okamžiky, kdy je třeba vypadat elegantně. Pokud nepatříte mezi fanoušky klasických kravat a motýlků, které nepříjemně škrtí, můžete vyzkoušet svůj outfit obměnit stylovým a nadčasovým dřevěným motýlkem.

 

Vyberte si některý z krásných motivů a zařaďte se mezi módní znalce, kteří si potrpí na originalitu. V nabídce najdete motýlky jednoduché, se zajímavými vzory i z různých tónů dřeva. Každý motýlek je opatřen barevnou textilní stuhou, která ho umí skvěle oživit.

 

Motýlek připevníte na košili pomocí klasického kovového zapínání, které je pohodlné a neškrtí. S rozměry 12x4,7 cm váš slušivý doplněk nikdo nepřehlédne, ale zároveň bude vkusný a decentní.

 

  • Rozměry: 12x4,7 cm
  • Materiál: dřevo, textil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu